fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Banki

10 najtańszych kredytów gotówkowych na remont lub inny dowolny cel

Archiwum
Planując remont nie rzadko przeliczyć się można z kosztami materiałów wykończeniowych, nowych sprzętów czy zleconej robocizny. W takim przypadku pozostaje wspomóc się pożyczką w banku. Jak dużo kosztuje taki kredyt? Sprawdzamy, ile należy zwrócić bankowi, który pożyczy nam 15 tys. zł na trzy lata.

Najmniej zainkasuje Bank Millennium. W ramach umowy Pożyczki Gotówkowej klient płacąc przez trzy lata co miesiąc ratę w wysokości 468 zł nadpłaci kwotę 1 848 zł ponad pożyczone piętnaście tysięcy złotych. Oprocentowanie pożyczki w Banku Millennium wynosi 7,77 proc. Klient z pierwszą ratą płaci również 2 proc. prowizji.

W ramach promocji kredytu gotówkowego z Kontem Jakie Chcę obowiązującej do 31 sierpnia 2018 roku, klienci posiadający konto osobiste oraz kartę Visa Dopasowaną lub Master Card Dopasowaną otrzymają pożyczkę z ratą miesięczną w wysokości 474 zł. Oprocentowanie nominalne i prowizja tego kredytu wynoszą 4,99 proc. Całkowity koszt pożyczki, to nieco ponad 17 tys. zł.

Na trzeciej pozycji naszego zestawienia znalazł się PlusBank oferujący Kredyt Pięć Gwiazdek. Jeżeli klient skorzysta z tej oferty, to koszt jego kredytu wyniesie 2 172 zł. Co miesiąc będzie musiał płacić raty w wysokości 477 zł.

Klient zapłaci raty powyżej 480 zł w banku Citi Handlowy decydując się na Pożyczkę Gotówkową online dostępną dla nowych klientów, zaciągając pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku, Kredyt na Miarę w Raiffeisen Polbanku, Pożyczkę dla Duetów w Alior Banku, standardowy kredyt z oferty BGŻ BNP Paribas, Pożyczkę gotówkową Mini Ratka w PKO BP i kredyt gotówkowy w eurobanku dostępny dla osób dokonujących przelewu wynagrodzenia lub świadczenia emerytalno - rentowego (na konto w eurobanku) przez cały okres spłaty kredytu.

Średnia rata kredytu w kwocie 15 tys. zł ze spłatą równą 36 miesięcy wynosi 487 zł. Różnica w całkowitym koszcie kredytu najtańszej pożyczki w stosunku do tej z najwyższą ceną wynosi 1 440 zł. To ponad 3 raty więcej oddane do banku. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie ofert cenowych w kliku źródłach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA