Już w piątek na łamach „Rzeczpospolitej” i rp.pl ogłosimy wyniki 18. edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego. W konkursie wzięło udział osiemdziesiąt firm oraz blisko 1500 doradców z całego kraju.

Ranking doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej. Wyniki wkrótce

Każdego roku wyróżniamy największe i najbardziej prężne kancelarie z tej branży, a także rekomendowane przez samo środowisko doradców. Pokazujemy, kto osiągnął największy finansowy sukces oraz kto najlepiej poradził sobie z zawiłościami prawa podatkowego, które czekają każdego roku na przedsiębiorców i zwykłych obywateli. Doceniamy również firmy, które bezinteresownie dzielą się swoją wiedzą z potrzebującymi, a także te, które wprowadziły w swojej działalności najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Czytaj więcej

Nazwiska, które warto zapamiętać, czyli najlepsi doradcy podatkowi na rynku

Ranking „Rzeczpospolitej” jest doskonałym barometrem nie tylko dla samego środowiska podatkowego, ale także dla biznesu, poszukującego profesjonalnego wsparcia ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego. Nasz konkurs ukazuje, które firmy są najmocniejsze w branży i w jakich dziedzinach. Zapraszam do śledzenia tego istotnego wydarzenia dla rynku i środowiska doradców podatkowych.