Jacek Sasin: Poczta Polska pełną parą przygotowuje się do wyborów

Wicepremier Jacek Sasin uważa, że w obecnej sytuacji nie ma innej drogi przeprowadzenia wyborów prezydenckich niż w formie głosowania korespondencyjnego. - Dzisiaj mamy sytuację nadzwyczajną - przekonuje.

Aktualizacja: 15.04.2020 06:41 Publikacja: 14.04.2020 21:04

Jacek Sasin: Poczta Polska pełną parą przygotowuje się do wyborów

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

Jacek Sasin w rozmowie z Polsat News, że przed końcem tego tygodnia zostaną ogłoszone szczegóły dotyczące "odmrażania gospodarki". Jak zapewnił, intencją rządu jest "odmrożenie codziennego życia" z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Minister aktywów państwowych mówił również o przygotowaniach Poczty Polskiej do wyborów korespondencyjnych. - Czy się będziemy przygotowywać do 10 mln wyborców czy 30 mln wyborców to tak naprawdę to jest tylko kwestia różnicy skali, natomiast przygotowania są podobne - powiedział.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!