Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.06.2020 22:31 Publikacja: 23.06.2020 22:08
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak
O śmierci dziennikarza poinformowało Polskie Radio.
Lesław Skinder urodził się w 1932 r. w Grodnie. Po ukończeniu Politechniki Szczecińskiej związał się najpierw z Kurierem Szczecińskim, a następnie z miejscową rozgłośnią Polskiego Radia i Ośrodkiem Telewizji Polskiej. W latach 1973-76 był redaktorem naczelnym Redakcji Programów Sportowych TVP. Od 1977 r. był radiowym komentatorem sportowym. Nadawał relacje z wielu igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy w lekkoatletyce.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas