Bednarek: Wstydziłem się piosenki "Cisza"
Kamil Bednarek zdradził, że "Cisza" była piosenką, której nie chciał nagrać. - Wstydziłem się tego utworu - powiedział wokalista. Do nagrania "Ciszy" Kamila namówił brat. - Przyszedł, powiedział "zrób to dla mnie" to nie miałem wyjścia - powiedział Bednarek, po czym dodał - Ostatnio pisałem mu sms: Dzięki brat, że kazałeś mi nagrać "Ciszę". Wokalista nominowany do Nagrody MTV zdradził również, komu zadedykował ten utwór.
Aktualizacja:
17.10.2013 15:23
Publikacja:
17.10.2013 15:23