Badania nad lekiem zakończone tragedią
Śmierć człowieka podczas badań klinicznych nowego leku w Francji poddaje pod wątpliwość czy testy i eksperymenty przeprowadzać z udziałem ludzi. Testów nie da się ograniczyć do eksperymentów na małpach czy laboratoryjnych myszach. Komentuje Piotr Kościelniak z "Rzeczpospolitej"
Aktualizacja:
19.01.2016 15:40
Publikacja:
19.01.2016 14:18