Feliksy Warszawskie rozdane - wielką wygraną "Królowa Margot"
Grzegorz Wiśniewski, Wiktoria Gorodeckaja, Marcin Hycnar, Beata Fudalej, Bartłomiej Bobrowski, Dawid Ogrodnik i Maciej Englert – to tegoroczni zwycięzcy "Feliksów Warszawskich". Najwięcej statuetek zdobyła „Królowa Margot” – sztuka wystawiana w warszawskim Teatrze Narodowym. W kategorii najlepsza reżyseria, statuetkę otrzymał Grzegorz Wiśniewski – reżyser spektaklu.