Zespół Greenberg Traurig prowadzony był przez Justynę Szwech (Partner Lokalny), wspieraną przez Karolinę Olko (Senior Associate) oraz Jakuba Gajzlera (Associate). Za aspekty transakcji dotyczące uzyskania finansowania odpowiedzialna była Magdalena Bachleda-Księdzularz (Senior Associate), wspierana przez Igę Czerniak (Associate).

„Nabycie biurowca Feniks to pierwsza inwestycja w Polsce dokonana przez JR AMC, południowokoreański REIT inwestujący na międzynarodowych rynkach nieruchomościowych. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać naszego Klienta w tym ciekawym przedsięwzięciu" – powiedziała Justyna Szwech.

„Jesteśmy tym bardziej dumni, gdyż do współpracy przy tej transakcji zostaliśmy zarekomendowani przez naszego wieloletniego Klienta, co stanowi najwyższy dowód uznania naszej pracy i zaangażowania" – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner i Szef Praktyki Nieruchomości w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

Feniks to nowoczesny budynek biurowy, który na 8 kondygnacjach oferuje do wynajęcia ponad 8.000 m2 powierzchni biurowej, spełniającej najwyższe standardy.