Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.08.2019 13:47 Publikacja: 05.08.2019 13:47
Foto: 123RF
W dniu 11 lipca 2019 r. Komisja Nadzoru Sektora Finansowego w Luksemburgu (Commission de Surveillance du Secteur Financier) zatwierdziła prospekt emisyjny podstawowy dotyczący aktualizacji wartego 3 mld euro programu emisji listów zastawnych na rynkach międzynarodowych ustanowionego przez mBank Hipoteczny S.A. Program umożliwia mBankowi Hipotecznemu emisję listów zastawnych poza rynkiem polskim z bezpośrednim dostępem do globalnych izb rozliczeniowych, takich jak Euroclear, Clearstream Luxembourg i Clearstream Frankfurt oraz jednocześnie umożliwiając spełnienie wymogów Europejskiego Banku Centralnego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie opublikował stanowisko w sprawie nowych przepisów dotyczących egz...
Prawie milion wniosków o rentę wdowią wpłynęło do ZUS. Z kolei do KRUS nieco ponad 121 tys. Tak wynika z danych...
Najlepszą uczelnią publiczną, która uczy prawa, podobnie jak w zeszłym roku, jest Uniwersytet Jagielloński w Kra...
Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego stwierdziła ważność wyborów prezydenckich. Orze...
Od wtorku 1 lipca w aplikacji mObywatel można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zgłosić utratę lub usz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas