W zakresie obsługi mieszczą się wszelkie sprawy związane z działalnością, w tym związane z gospodarką nieruchomościami, infrastrukturą, procesem projektowania, jak również procesem budowlanym wykonania nowego budynku, finansowaniem inwestycji, relacjami z kontrahentami zamawiającego działającymi na podstawie już zawartych umów oraz umów, które będą zawarte w przyszłości, relacjami z miastem st. Warszawy, organami administracji.

Inwestycja ma na celu zbudowanie zespołu budynków (budynek Muzeum oraz budynek TR Warszawa). Budynki będą zlokalizowane po północnej stronie placu Defilad od strony ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Zespół ekspertów kancelarii, pod kierownictwem partnera Przemysława Wierzbickiego oraz senior associate Macieja Łysakowskiego, wesprze Muzeum Sztuki Nowoczesnej w kompleksowym zaprojektowaniu optymalnego modelu biznesowego dla jego działalności.

- Cieszymy się, że kolejny klient docenił wieloletnie doświadczenie prawników naszej kancelarii i to właśnie nam zdecydował się powierzyć realizację tych niezwykle istotnych zadań - czytamy w komunikacie KKLW.