Reklama
Rozwiń

BSWW Legal & Tax doradzała przy emisji obligacji Kredyt Inkaso S.A.

Kancelaria BSWW Legal & Tax doradzała ostatnio na rzecz Kredyt Inkaso S.A., spółki zajmującej się zarządzaniem portfelami wierzytelności, w zakresie emisji obligacji serii Z o łącznej wartości nominalnej 40 mln złotych.

Publikacja: 25.02.2016 11:19

Piotr Smołuch

Piotr Smołuch

Foto: Informacja Prasowa

Spółka zamierza przeznaczyć środki pozyskane z emisji obligacji na bieżącą działalność operacyjną. Obligacje serii Z plasowane były w transakcji typu private placement i kierowane były do dedykowanego inwestora.

Zakres prac kancelarii obejmował przygotowywanie kompleksowej dokumentacji emisyjnej jak również bieżący kontakt z oferującym domem maklerskim NWAI Dom Maklerski S.A. i obligatariuszami.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sądzie i w urzędzie
Nowa funkcja w mObywatelu. Przyda się na starość
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Edukacja i wychowanie
Jakie są najlepsze uczelnie w Polsce? Opublikowano ranking Perspektywy 2025
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców