Do grona prawników kancelarii ALTO Legal Orczykowski sp.k. na stanowisku Counsel dołączyła Magdalena Sulik, która wzmocni ponad 20-osobowy zespół kancelarii.

Mecenas Sulik będzie odpowiedzialna za dobór i dostarczenie najlepszych narzędzi prawnych dla projektów dedykowanych Klientom i Partnerom Biznesowym ALTO, działającym w sektorze Real Estate & Construction. Jednocześnie pokieruje zespołem obsługi prawnej Sekretariatu Korporacyjnego i Spółek Szelfowych dla Klientów Grupy ALTO. Ponadto, pani Sulik będzie również odpowiedzialna za optymalizację procesów i procedur prawnych w całej Grupie ALTO.

Magdalena Sulik jest radcą prawnym. Posiada praktyczne doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu obsługi prawnej grup kapitałowych, w szczególności w obszarze rynku Real Estate & Construction. Na jej doświadczenie składa się wieloletnia praca w charakterze prawnika wewnętrznego w renomowanych międzynarodowych i krajowych organizacjach działających w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych, co w dynamicznym otoczeniu prawnym jest jej ogromnym atutem. Przed dołączeniem do ALTO pani mecenas pracowała i współpracowała jako in-house lawyer z wieloma inwestorami, funduszami, deweloperami oraz generalnymi wykonawcami. Brała udział zarówno w obsłudze prawnej szeregu złożonych projektów inwestycyjno – budowlanych jak również w organizowaniu wewnętrznych procesów prawnych w organizacjach. Obszary pracy Magdaleny Sulik skupiają się wokół tematów takich jak nieruchomości, prawo budowlane, prawo handlowe, umowy w obrocie gospodarczym oraz obsługa korporacyjna podmiotów gospodarczych.

W swojej dotychczasowej pracy zawodowej, Magdalena Sulik prowadziła także szereg szkoleń dla pracowników i współpracowników firm w zakresie praktycznych aspektów stosowania przepisów prawa i przestrzegania procedur w organizacjach, jak również szkoleń dla prawników z zarządzania projektami prawnymi w firmie.

- Wzmocnienie zespołu jest kolejnym elementem strategii Grupy ALTO, polegającej na konsekwentnym poszerzaniu bazy wewnętrznych kompetencji w ramach poszczególnych linii biznesowych, w oparciu o nawiązywanie współpracy z doświadczonymi ekspertami, cieszącymi się uznaniem na rynku w swojej dziedzinie. Doświadczenie Magdaleny nie tylko pozwoli nam na poszerzenie zakresu obsługi naszych Klientów z sektora Real Estate & Construction, ale również jest szczególnie cenne ze względu na rozwijany przez nas koncept współpracy z Klientami w formule zewnętrznego prawnika in-house - mówi Piotr Orczykowski, Partner Zarządzający w kancelarii ALTO Legal.

- Dołączenie Magdy do zespołu ALTO umożliwi naszym klientom dostęp do kompleksowej obsługi na rynku Polskim zgodnie z ideą „one-stop shop - zapewniającej gwarancję działalności zgodnie z lokalnymi regulacjami - dodaje Sylwia Toczyska, Dyrektor Zarządzający w ALTO Accounting Sp. z o.o.

Wzmocnienie praktyki doradztwa na rzecz klientów przez osobę posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy prawnika wewnętrznego w dynamicznym środowisku sektora Real Estate & Construction, to kolejny z kluczowych kierunków rozwoju kancelarii ALTO Legal Orczykowski sp.k., która przez 4 lata działalności zbudowała silne zespoły kompetencyjne w obszarach takich, jak:

- prawo rynku kapitałowego ze szczególnym uwzględnieniem obsługi prawnej towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz funduszy inwestycyjnych;

- obsługa korporacyjna spółek prawa handlowego;

Autopromocja
Rozlicz PIT z "Rzeczpospolitą"

W łatwy i wygodny sposób wypełnij zeznanie podatkowe

Pobierz za darmo

- wsparcie w zakresie legal compliance dla dużych i średnich przedsiębiorstw;

- kompleksowe doradztwo prawne przy transakcjach VC oraz M&A;

- kompleksowa obsługa prawna średnich i dużych przedsiębiorstw w formule „zewnętrznego in-house";

- "Private lawyer" – wparcie prawne menedżerów w dużych przedsiębiorstwach, właścicieli firm oraz innych osób posiadających duże aktywa (tzw. HNWI);

- COSEC – obsługa korporacyjna spółek projektowych (SPV).

Mimo, że 2020 rok był okresem szczególnym dla całego rynku, to cieszymy się, że zamykamy ten okres z dobrym wynikiem finansowym i poczuciem, że udało nam się przeprowadzić naszych Klientów przez ten wyjątkowo wymagający okres bez większych perturbacji. Rośniemy - mamy coraz szersze kompetencje i coraz większy zespół, a na 2021 rok przewidujemy realizację nie mniej ambitnych planów rozwojowych – dodaje Piotr Orczykowski.