Linklaters doradcą W. P. Carey

Prawnicy kancelarii Linklaters doradzali W. P. Carey w zakresie nabycia magazynu i hali produkcyjnej, wynajętych w całości na rzecz Polaris Industries.

Aktualizacja: 18.12.2014 14:25 Publikacja: 18.12.2014 13:21

Kancelaria Linklaters doradzała swojemu wieloletniemu klientowi W. P. Carey, globalnemu zarządcy funduszy inwestycyjnych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, w związku z nabyciem obiektu magazynowo-produkcyjnego o łącznej powierzchni 33 640 m

2

. Obiekt, nowo wybudowany przez firmę Panattoni, został w całości wynajęty na rzecz Polaris Industries, jednego z czołowych światowych producentów pojazdów terenowych i śniegowych.

Prawnicy z warszawskiego biura Linklaters przeprowadzili kompleksowe badanie due diligence nieruchomości oraz doradzali we wszystkich aspektach prawnych związanych z zawarciem transakcji.

Zespołem prawników doradzających W. P. Carey kierował Janusz Dzianachowski, managing associate w praktyce prawa nieruchomości warszawskiego biura Linklaters. W doradztwo prawne zaangażowany był również Tomasz Trystuła, associate w praktyce prawa nieruchomości.

„Cieszymy się, że mogliśmy doradzać W. P. Carey przy kolejnym nabyciu w Polsce. W. P. Carey nabył wysokiej klasy obiekt logistyczny z bardzo dobrym najemcą. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tym projekcie." - tak podsumował współpracę Janusz Dzianachowski.

Zawody prawnicze
Korneluk uchyla polecenie Święczkowskiego ws. owoców zatrutego drzewa
Zdrowie
Mec. Daniłowicz: Zły stan zdrowia myśliwych nie jest przyczyną wypadków na polowaniach
Nieruchomości
Odszkodowanie dla Agnes Trawny za ziemię na Mazurach. Będzie apelacja
Sądy i trybunały
Wymiana prezesów sądów na Śląsku i w Zagłębiu. Nie wszędzie Bodnar dostał zgodę
Sądy i trybunały
Rośnie lawina skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego