Reklama

Squire Patton Boggs i Accelpoint współpracują przy programie dla start-upów

Warszawskie biuro globalnej kancelarii Squire Patton Boggs i spółka Accelpoint ogłosiły nawiązanie współpracy w ramach akceleratora przedsiębiorstw AccelUp, umożliwiającego start-upom z branży fintech, insurtech i telco rozwój działalności na skalę globalną. W ramach tej inicjatywy Squire Patton Boggs zapewni konsultacje, wykłady i doradztwo prawne dla start-upów biorących udział w programie AccepUp.

Publikacja: 06.08.2019 14:35

Jan Grochowicz

Jan Grochowicz

Foto: materiały prasowe

mat

„Cieszymy się, że grono naszych partnerów się powiększa. Squire Patton Boggs jest uznaną na całym świecie kancelarią prawną, która może poszczycić się niebywałym wkładem w rozwój branży fintech w Polsce. Mamy nadzieję, że wiedza i międzynarodowe doświadczenie naszego partnera okaże się wyjątkową wartością dodaną i wsparciem dla start-upów uczestniczących w programie AccelUp" – mówi Hubert Anyżewski, współzałożyciel i partner zarządzający Accelpoint.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Prawo w Polsce
Trzy weta Karola Nawrockiego. „Obywatele państwa polskiego są traktowani gorzej"
Nieruchomości
Sprzedaż mieszkania ze spadku. Ministerstwo Finansów tłumaczy nowe przepisy
Konsumenci
UOKiK stawia zarzuty platformie Netflix. „Nowe zasady gry, bez zgody użytkownika"
Matura i egzamin ósmoklasisty
Nadchodzi najpoważniejsza zmiana w polskiej ortografii od kilkudziesięciu lat
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Matura i egzamin ósmoklasisty
CKE podała terminy egzaminów w 2026 roku. Zmieni się też harmonogram ferii
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama