Reklama
Rozwiń
Reklama

Nowy prawnik w zespole kancelarii Góralski & Goss Legal

Do zespołu ekspertów kancelarii Góralski & Goss Legal dołączył radca prawny Adam Michalczyk, doświadczony specjalista od transakcji nieruchomościowych oraz prawa budowlanego.

Aktualizacja: 31.10.2015 07:47 Publikacja: 31.10.2015 06:30

Nowy prawnik w zespole kancelarii Góralski & Goss Legal

Foto: www.sxc.hu

Mecenas Michalczyk jest radcą prawnym z bogatym doświadczeniem w doradztwie transakcyjnym oraz w prowadzeniu procesów komercjalizacji istniejących oraz nowo powstających obiektów handlowych i biurowych w Polsce. Ponadto, specjalizuje się w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym zakupu i sprzedaży nieruchomości, a także bieżącej obsłudze korporacyjnej dla międzynarodowych podmiotów gospodarczych.

Zanim dołączył do zespołu kancelarii GGLegal, nadzorował procesy prawne przy transakcjach M&A oraz projektach związanych z obrotem nieruchomościami w renomowanej warszawskiej kancelarii prawnej. Wcześniej, związany z jednym z największych europejskich inwestorów sektora nieruchomościowego, Immofinanz AG, gdzie odpowiadał za projekty nieruchomościowe od początku procesu inwestycyjnego aż do komercjalizacji i zarządzania obiektem. Karierę zawodową rozpoczął na stanowisku prawnika w międzynarodowej, sieciowej kancelarii prawnej w dziale korporacyjnym.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Spadki i darowizny
Czy spadek po rodzicach zawsze dzieli się po równo? Jak dziedziczy rodzeństwo?
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Sądy i trybunały
Sędzia kupił wódkę na stacji benzynowej, wypił i odjechał. SN wydał wyrok
Sądy i trybunały
Byli sędziowie i prokuratorzy bez immunitetów. Ważna uchwała Sądu Najwyższego
Sądy i trybunały
Prezes Izby Kontroli SN: spełnienie żądań ministra Żurka oznacza chaos
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Sądy i trybunały
Resort Waldemara Żurka chce przywrócić przepisy sprzed rządów PiS
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama