Reklama

Kancelaria Squire Patton Boggs aktywnie w cyfrowym sektorze finansowym

Najnowsza inwestycja funduszu zarządzanego przez PEM w spółkę technologiczną oferującą usługi związane z płatnościami telefonami komórkowymi, zrealizowana dzięki kompetencjom i międzynarodowemu doświadczeniu Squire Patton Boggs.

Publikacja: 31.10.2015 22:30

Adw. Michał Karwacki, Partner i adw. Paweł Magierowski, Of Counsel w Squire Patton Boggs, wspólnie z zespołem, doradzali funduszowi MCI.TechVentures 1.0 przy nabyciu akcji spółki technologicznej iZettle, działającej w segmencie usług finansowych. Firma oferuje rozwiązania dla MŚP, umożliwiające szybką i łatwą akceptację płatności kartą, w tym płatności zbliżeniowych w technologii NFC, a także płatności mobilnych. Jest liderem na europejskim rynku akceptacji płatności mobilnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Opinie Prawne
Jakub Sewerynik: O starszych braciach, czyli mury rosną
Nieruchomości
Można już składać wnioski o bon ciepłowniczy. Ile wynosi i komu przysługuje?
Służby mundurowe
W 2026 roku wojsko wezwie nawet 235 tys. osób. Kto jest na liście?
Samorząd
Na te zmiany czekają gminy i inwestorzy. Teraz ruch prezydenta
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Nieruchomości
Tomasz Lewandowski: Rząd chce oczyścić atmosferę wokół spółdzielni mieszkaniowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama