Reklama

Kapitan LOT-u oświadczył się stewardesie podczas rejsu. Wzruszająca scena

Pasażerowie lecący samolotem Polskich Linii Lotniczych LOT z Warszawy do Krakowa byli świadkami niecodziennej sytuacji. Kapitan pokładu oświadczył się w trakcie rejsu stewardesie.

Publikacja: 23.04.2024 15:17

Kapitan LOT-u oświadczył się stewardesie podczas rejsu. Wzruszająca scena

Foto: LOT Polish Airlines / YouTube

Wzruszająca sytuacja miała miejsce w ostatnią niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku. Podróżni, którzy wsiedli do samolotu Embraer 195 Polskich Linii Lotniczych LOT lecącego tego dnia z Warszawy do Krakowa z pewnością nie spodziewali się, że zobaczą na własne oczy zaręczyny członków załogi.

Zaręczyny na pokładzie PPL LOT. Pasażerowie zaskoczeni

Kapitan PPL LOT Konrad na pokładzie rejsowego lotu niespodziewanie opuścił kokpit i na oczach wszystkich pasażerów poprosił o rękę stewardesę Paulę. Obydwoje od lat pracują dla narodowego przewoźnika.

Czytaj więcej

Strzał w dziesiątkę. Prawie 15 tys. paszportów wydanych na Lotnisku Chopina

Kapitan zaplanował nietypowe oświadczyny z wyprzedzeniem. Na pokład uprzednio zaprosił swoich bliskich oraz rodzinę narzeczonej, by byli obecni przy zaręczynach. Rejs także nie był przypadkowy, bo właśnie na trasie z Warszawy do Krakowa para się poznała. Miłość zapoczątkowana na pokładzie LOT-u ma szansę rozkwitać na długie lata, bowiem stewardesa Paula przyjęła pierścionek zaręczynowy.

O sprawie narodowy przewoźnik poinformował w mediach społecznościowych. „Pierwsze takie zaręczyny na pokładzie!” – napisał LOT. I zapewnił we wpisie, że „niczego bardziej wzruszającego dziś nie zobaczysz”, załączając nagranie z zaręczyn.

Reklama
Reklama

Jak widać na filmie, kapitan oświadczył się stewardesie jeszcze przed wylotem z Warszawy. Tuż po podaniu informacji dotyczących planowanego czasu podróży i temperatury w miejscu lądowania, wydawał niespodziewany komunikat.

– Proszę państwa, proszę pozwolić, że zajmę państwu krótką chwilę. Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla mnie. Dzisiaj na pokładzie tego samolotu jest bardzo ważna dla mnie osoba, a także duża część naszej rodziny. Mojej i najpiękniejszej stewardesy, która jest z tyłu tego samolotu w tym momencie – powiedział kapitan. W trakcie zaręczyn głos mu się łamał, przyklęknął i wręczył wybrance bukiet kwiatów.

– Powiedziała „tak” – poinformował pasażerów kapitan. – A teraz zapraszam państwa do Krakowa – dodał.

Transport
Fiasko zakupu Smartwings. Co dalej z ekspansją LOT-u?
Transport
Czeski Smartwings jednak nie dla LOT-u. Wygrali Turcy
Transport
„Trójka z Zatoki”. Dlaczego arabskie linie lotnicze odniosły sukces
Transport
Administracja Trumpa umarza 11 mln dol. kary dla Southwest Airlines
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Transport
Airbus w kryzysie, Boeing wraca silniejszy. Role się odwróciły
Materiał Promocyjny
Jak rozwiązać problem rosnącej góry ubrań
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama