Emirates rozpoczyna rekrutację w Polsce. Nie musisz być magistrem, ale są inne wymagania

Linie lotnicze Emirates szukają w Polsce pracowników. Nie patrzą na dyplomy i wyższe wykształcenie. Chcą tylko, by nowy pracownik był w stanie dosięgnąć do półki zamieszczonej na wysokości 212 centymetrów.

Emirates to jedna z najbardziej uznanych linii lotniczych na świecie. Teraz szuka pracowników w Polsce.

Linia lotnicza szuka osób, które skończyły 21 lat i biegle posługują się językiem angielskim - w mowie i piśmie. Wystarczy mieć maturę i odpowiedni wzrost.

Przeciętna pensja w Emirates to ok. 2100 euro na rękę plus szereg atrakcyjnych benefitów, m.in. darmowy transport do pracy, opieka lekarska i ulgi na bilety dla rodziny i przyjaciół. Linie zapewniają tez zakwaterowanie w Dubaju, ponieważ rekrutacja będzie dotyczyć personelu pokładowego latającego na trasie Dubaj- Warszawa.

Spotkania rekrutacyjne mają się odbyć 25 sierpnia (Wrocław) i 28 sierpnia (Warszawa). Linia lotnicza poszukuje zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Emirates oferuje codzienny rejs z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Linia lotnicza obsługuje trasę Warszawa-Dubaj od ponad 5 lat i do końca czerwca 2018 roku przewiozła na swoim pokładzie 1 milion pasażerów.