Aktualizacja: 07.08.2017 08:23 Publikacja: 07.08.2017 08:23
Foto: Pixbay
Grecka firma GEK Terna wspólnie z Siemensem i francuską Vinci zamierza złożyć ofertę — poinformował jej rzecznik. Operator metra spodziewa się także udziału trzech innych greckich form z partnerami zagranicznymi: Aktor z włoską Ansaldobreda, J&P Avax z Alstomem i włoską Ghella oraz Mytilineos z hiszpańską FCC.
Przedsiębiosrtwo państwowe Attiko Metro przesuwało od czerwca trzykrotnie datę składania ofert na budowę dodatkowego odcinka 13 km na prośbę samych zainteresowanych. Najnowszy termin to 10 sierpnia.
Wiadomo już, co było przyczyną pożaru samolotu British Airways, który zablokował londyńskie lotnisko Gatwick, pr...
Jeśli nie dojdzie do porozumienia handlowego z Waszyngtonem, Komisja Europejska gotowa jest do wprowadzenia ceł...
Uber zawiódł inwestorów niższymi od oczekiwań przychodami za pierwszy kwartał 2025 roku. Akcje firmy tąpnęły naw...
Rząd USA nie da pieniędzy na połączenie superszybkiej kolei z Los Angeles do San Francisco – powiedział dziennik...
Konflikt indyjsko-pakistański spowodował kolejne zakłócenia w podróżach lotniczych. Kilku przewoźników azjatycki...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas