Reklama

Leszek Miller: Działania ws. koronawirusa słuszne, ale są luki

Były premier Leszek Miller wypowiedział się na temat działań podejmowanych przez rząd w walce z pandemią koronawirusa oraz odniósł się do sporu wokół terminu wyborów prezydenckich. - Z sondaży jednoznacznie wynika, że jeżeli wybory odbędą się 10 maja, to największe szanse ma Andrzej Duda, który mógłby wygrać nawet w pierwszej turze. Kalkulacja polityczna jest tu bardzo prosta - ocenił w programie „Onet Rano”.

Aktualizacja: 27.03.2020 14:56 Publikacja: 27.03.2020 14:49

Leszek Miller: Działania ws. koronawirusa słuszne, ale są luki

Foto: tv.rp.pl

adm

Obóz rządzący opowiada się za przeprowadzeniem wyborów zgodnie z planem, czyli w maju. Przeciwna jest natomiast opozycja. Były premier Leszek Miller odniósł się do tego sporu. - Gdyby Andrzej Duda chciał wypaść jako człowiek nad wyraz odpowiedzialny i poważny, to sam powinien oświadczyć, że w tej sytuacji nie widzi możliwości prowadzenia kampanii wyborczej i przystępuje do procedury przeniesienia terminu wyborów zgodnie z konstytucyjnymi przepisami - powiedział Leszek Miller w programie "Onet Rano”

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1299
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1298
Świat
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Rosja na gospodarczej krawędzi? Koreański chaos
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1297
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1296
Reklama
Reklama