Aktualizacja: 26.11.2016 07:49 Publikacja: 26.11.2016 06:00
Foto: 123RF
Kilkuset notariuszy w godzinach 10.00 - 16.00. będzie odpowiadać na pytania obywateli w 23 wybranych miastach Polski: Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu Chełmie, Puławach, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Bielsko-Białej, Częstochowie, Warszawie, Białymstoku, Olsztynie, Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze, Łodzi, Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Koszalinie, Krakowie, Krośnie, Jaśle (na stronie www.porozmawiajznotariuszem.pl znajduje się mapa z adresami miejsc, w których będą dyżurować notariusze).
W tym roku – po raz pierwszy w historii tej akcji – Dzień Otwarty Notariatu odbędzie się także w Berlinie, gdzie polscy notariusze będą udzielać informacji leżących w ich kompetencjach zawodowych.
Mój klient nie przyznał się do zarzucanych mu czynów; złożył oświadczenie dotyczące swojej kondycji zdrowotnej –...
Rzecznik Praw Pacjenta wypłaci pacjentowi najwyższą możliwą do przyznania sumę świadczenia kompensacyjnego z Fun...
Sąd Najwyższy uznał w środę częściowo skargi Karola Nawrockiego i Marka Jakubiaka, którzy zakwestionowali niektó...
Czy złożenie w akcie notarialnym nieprawdziwego oświadczenia stanowi przestępstwo? Sprawę, na kanwie historii z...
Wiemy, że maturzyści i ósmoklasiści często pragną sprawdzić swoje odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Dzię...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas