Reklama

Szkolenia dla urzędników z cyberbezpieczeństwa

W ramach kampanii #CyberbezpiecznySamorząd Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło cykl szkoleń. Na webinaria zaprasza nie tylko pracowników samorządów, ale i osoby pracujące w instytucjach czy placówkach podległych samorządom.

Publikacja: 10.06.2020 11:50

Szkolenia dla urzędników z cyberbezpieczeństwa

Foto: Adobe Stock

Wstęp na webinaria jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować na stronie https://szkolenia.nask.pl/. Szkolenia organizujemy wspólnie z zespołem CSIRT NASK. Pierwsze odbyło się we wtorek – 9 czerwca. Kolejne – 19 i 22 czerwca.

- Zachęcam do udziału w szkoleniach. To szansa na zdobycie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej, a tej - co pokazały incydenty bezpieczeństwa w wielu gminach - pracownicy samorządów potrzebują najbardziej - mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski, pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Matura i egzamin ósmoklasisty
Nadchodzi najpoważniejsza zmiana w polskiej ortografii od kilkudziesięciu lat
Nieruchomości
Sąd Najwyższy wydał ważny wyrok ws. zasiedzenia służebności przesyłu
Dobra osobiste
Dziennikarka TVP ofiarą pomówień wspomaganych przez AI. Jak walczyć z oczernianiem?
Zawody prawnicze
Nowość w aplikacji mObywatel. Przyda się nie tylko komornikom
Matura i egzamin ósmoklasisty
CKE podała terminy egzaminów w 2026 roku. Zmieni się też harmonogram ferii
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama