Dwa nowe boiska powstały w woj. zachodniopomorskim, w gminach Trzcińsko-Zdrój oraz Kobylanka. Uroczyste otwarcie boisk odbyło się 30 kwietnia.
Uświetniły je inauguracyjne mecze piłki nożnej i rozgrywki sportowo-rekreacyjne.
Dwa nowe boiska powstały w woj. zachodniopomorskim, w gminach Trzcińsko-Zdrój oraz Kobylanka. Uroczyste otwarcie boisk odbyło się 30 kwietnia.
Uświetniły je inauguracyjne mecze piłki nożnej i rozgrywki sportowo-rekreacyjne.