Dotacje unijne na wyjazd na targi MIPIM w Cannes

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego organizuje wyjazd osób z samorządów lokalnych na targi inwestycyjne

Publikacja: 01.12.2010 02:05

Targi inwestycyjne MIPIM odbędą się w Cannes od 8 do 11 marca przyszłego roku. Impreza ta to najbardziej prestiżowe forum nieruchomości w Europie. Uczestniczą w niej przedstawiciele największych firm deweloperskich, banków inwestycyjnych, firm doradczych oraz miast i regionów.

Udział w targach dla lokalnych jednostek samorządu terytorialnego jest elementem tzw. projektu kluczowego “Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”. Jego celem jest stworzenie samorządom możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów z inwestorami oraz zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

Swoje kandydatury mogą zgłaszać samorządy oraz ich stowarzyszenia z regionu wielkopolskiego. W razie podpisania umowy o dofinansowanie urząd zobowiązuje się do zapewnienia i opłacenia:

> wejściówek na targi,

> dostępu i miejsca na stoisku targowym wykupionym przez urząd,

Reklama
Reklama

> noclegów (zakwaterowanie w hotelach rekomendowanych lub zaakceptowanych; tylko na czas trwania targów i noc poprzedzającą ich rozpoczęcie, czyli cztery noclegi),

> transportu wewnętrznego.

Pozostałe koszty (dojazd, wyżywienie, ubezpieczenie itp.) uczestnik pokrywa ze środków własnych. Jednocześnie podpisując umowę o dofinansowanie, zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w imprezie.

Wszyscy zainteresowani powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pod adresem e-mail: magdalena.noske@umww.pl, a następnie zwykłą pocztą do 13 grudnia do godz. 12.00. Więcej danych można znaleźć na stronie internetowej [link=http://www.wrpo.wielkopolskie.pl/]www.wrpo.wielkopolskie.pl[/link].

Sądy i trybunały
Coraz więcej wakatów w Trybunale Konstytucyjnym. Prawnicy mówią, co trzeba zrobić
Prawnicy
Prof. Marcin Matczak: Dla mnie to podważalny prezydent
Zawody prawnicze
Rząd zmieni przepisy o zawodach adwokata i radcy. Projekt po wakacjach
Matura i egzamin ósmoklasisty
Uwaga na świadectwa. MEN przypomina szkołom zasady: nieaktualne druki do wymiany
Podatki
Rodzic może stracić ulgi w PIT, jeśli dziecko za dużo zarobi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama