Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.08.2015 16:13 Publikacja: 29.08.2015 15:00
Wybitny reżyser, twórca Sceny Plastycznej KUL w Lublinie, tym razem zrealizował nastrojowe plastyczno-teatralne widowisko z udziałem aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy specjalnie dla Festiwalu w Łazienkach. Prezentowane będzie dwukrotnie 29 i 30 sierpnia o godzinie 21.30.
Bohaterem spektaklu jest przestrzeń i światło, wydobywające z wieczornej scenerii fascynujące obrazy zintegrowane z muzyką skomponowaną przez Pawła Odorowicza. Jego tajemniczą aurę zintensyfikuje naturalny krajobraz parku i kamienne postacie „antycznej" Sceny na Wodzie przed Pałacem na Wyspie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nowa wystawa na Zamku Królewskim w Warszawie prezentuje ponad 130 dzieł, głównie antycznych rzeźb, odwołując się...
Wystawa rzeźb Magdaleny Abakanowicz w Ogrodach Królewskich na Wawelu pozwala spojrzeć na twórczość artystki z no...
Immersyjną wystawę „Dalí Cybernetics” w Warszawie, inspirowaną malarstwem artysty, obejrzało już ponad 35 tysię...
Prace tego artysty dysydenta zna cały świat. Jedną ?z nich Ai Weiwei przygotował dla Parku Rzeźby na Bródnie – p...
Na Wawelu można podziwiać ponad dwadzieścia XVIII-wiecznych rzeźb Johanna Georga Pinsla z muzeów we Lwowie i w S...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas