Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.01.2016 06:17 Publikacja: 28.01.2016 06:00
Muzeum Polin
Foto: materiały prasowe
Zamek Królewski
Foto: materiały prasowe
Zamek Królewski
Foto: materiały prasowe
Google Cultural Institute powstał, by poszerzyć globalny dostęp do kultury. Gdy startował, współpracowało z nim 17 instytucji kultury. Dziś ma ponad 1000 partnerów z 70 krajów i na 1300 wirtualnych wystawach prezentuje 6 milionów obiektów muzealnych, w tym prace 8 tysięcy artystów.
Z Polski na platformie Google udostępnia obecnie swoje zbiory 20 muzeów i instytucji, m.in. Filmoteka Narodowa, Instytut Adama Mickiewicza, Instytut Teatralny, Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Pałac w Wilanowie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Narodowy Instytut Audiowizualny, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie, Muzeum Historii Polski, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.
Wystawa rzeźb Magdaleny Abakanowicz w Ogrodach Królewskich na Wawelu pozwala spojrzeć na twórczość artystki z no...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Immersyjną wystawę „Dalí Cybernetics” w Warszawie, inspirowaną malarstwem artysty, obejrzało już ponad 35 tysię...
Prace tego artysty dysydenta zna cały świat. Jedną ?z nich Ai Weiwei przygotował dla Parku Rzeźby na Bródnie – p...
Na Wawelu można podziwiać ponad dwadzieścia XVIII-wiecznych rzeźb Johanna Georga Pinsla z muzeów we Lwowie i w S...
Na Wawelu można podziwiać ponad 20 ekspresyjnych XVIII-wiecznych rzeźb Johanna Georga Pinsla, przywiezionych z m...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas