Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.07.2020 15:05 Publikacja: 16.07.2020 15:00
Foto: AFP
To już siódmy tydzień z rzędu, gdy nowych wniosków o zasiłki jest mniej niż 2 mln. Liczba Amerykanów pobierających zasiłki dla bezrobotnych dłużej niż tydzień również lekko spadła – z 17,76 mln do 17,34 mln.
- Ciągłe ubytki miejsc pracy na taką skalę w końcu doprowadzą do wzrostu stopy bezrobocia, nawet jeśli jest już ona na podwyższonym poziomie. Perspektywy szybkiego ożywienia gospodarczego oddalają się – twierdzi Justin Wolfers, ekonomista z Uniwersytetu Michigan.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Sztuczna inteligencja stała się standardowym narzędziem w pracy specjalistów od rozwoju oprogramowania. Regularn...
Najnowsze badanie planów przedsiębiorstw dowodzi, że chociaż budżety na przyszły rok zakładają podwyżki pensji,...
Prawie co drugi pracodawca uważa, że młodzi pracownicy z pokolenia Z są mniej zaangażowani w pracę niż inne gene...
Wśród 29 badanych państw świata tylko Arabia Saudyjska miała w ubiegłym roku mniejszy udział kobiet wśród nowo p...
Wciąż wiele osób nie pracuje, ponieważ w miejscu ich zamieszkania brakuje ofert zatrudnienia, a do innych miejsc...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas