Według mediów w wyniku ataku nożownika cztery osoby zostały ranne – są to pielęgniarka, ordynator oddziału gastrologicznego oraz dwie osoby spoza personelu. 

W szpitalu trwa postępowanie policji pod nadzorem prokuratora.

Napastnik został obezwładniony i zatrzymany przez policję. Według ustaleń TVN24 jest nim dwudziestokilkuletni mężczyzna, pod tak dużym wpływem alkoholu, że policja nie zdołała z nim nawiązać kontaktu.