Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 22.07.2019 15:00 Publikacja: 22.07.2019 12:57
Foto: Chris McAndrew [CC BY 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0)]
Koronna Służba Prokuratorska (instytucja pełniąca w Anglii i Walii rolę publicznego oskarżyciela w sprawach karnych) poinformowała, że "podjęła decyzję o oskarżeniu Elphicke'a po zapoznaniu się z dowodami zebranymi przez metropolitalną (londyńską - red.) policję".
Pochodzący z Dover parlamentarzysta ma stawić się w sądzie 6 września.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
- Myślę, że z dużym prawdopodobieństwem, mamy go już w areszcie - powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych Dona...
Amerykańscy śledczy opublikowali zdjęcia i film przedstawiające osobę podejrzaną o zabójstwo konserwatywnego akt...
Przemoc i mordowanie są tragicznymi konsekwencjami demonizowania tych, z którymi się nie zgadzacie – powiedział...
Nie żyje znany działacz związanego z Donaldem Trumpem ruchu MAGA, Charlie Kirk. Został postrzelony podczas wystą...
We Francji rusza proces 53-letniego Frédérica Pechiera, anestezjologa pracującego w dwóch szpitalach w Besançon,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas