Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 23.12.2016 16:53 Publikacja: 23.12.2016 16:42
Foto: AFP
Putin w liście złożył Trumpowi życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Stwierdził też, że przyszły prezydent powinien "podjąć realne kroki, by odnowić ramy dwustronnej współpracy" między USA a Rosją.
"Bardzo miły list od Władimira Putina; jego przemyślenia są słuszne" - napisał Trump w oświadczeniu. "Mam nadzieję, że obie strony będą w stanie realizować je w praktyce i nie będziemy musieli decydować się na alternatywną ścieżkę (we wzajemnych relacjach - red.)" - dodał.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Specjalny wysłannik USA Steve Witkoff, który spotkał się w tym roku z Władimirem Putinem już kilka razy, w środę...
Inga Ruginienė, dotychczas minister pracy, stanie na czele litewskiego rządu. Swoją kandydaturę wycofał Polak Ro...
Amerykański prezydent Donald Trump wprowadza cła wtórne na partnerów handlowych Rosji Władimira Putina. Zaczął o...
Litewscy socjaldemokraci mają jeszcze dziś podać, kto jest ich kandydatem na szefa rządu. Wiceszef partii, Polak...
Donald Trump był pytany przez dziennikarzy czy wiceprezydent JD Vance jest jego „naturalnym następcą” w roli lid...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas