Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 02.01.2018 13:44 Publikacja: 02.01.2018 11:02
Foto: rp.pl
Rosa wypowiedziała się na temat ustaw i pomysłów legislacyjnych, które mają być złożone przez Nowoczesną w nowym roku. Polityk powiedziała, że 8 stycznia w Sejmie odbędzie się debata na temat języka śląskiego i uznania tego języka za język regionalny. - To jest podsumowanie debat, które odbyły się w województwie śląskim, w Katowicach, Rudzie Śląskiej i Rybniku. Rozmawialiśmy o języku śląskim, jako o wartości, zarówno dla mieszkańców, ale też dla całej Polski, także o tym jaki potencjał reklamowy niesie ten język, dlaczego powinien być chroniony i dlaczego na tym nam zależy – powiedziała.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Resort dyplomacji kupił specjalistyczne urządzenia, mające zabezpieczyć spotkania przed oprogramowaniem szpiegow...
Koalicyjne partie nie poprą prezydenckiego projektu ustawy przewidującego utrzymanie zamrożonych cen energii ele...
„Czy gdyby na Ukrainie pojawiły się siły pokojowe, w ich skład powinni wchodzić polscy żołnierze?” - takie pytan...
Sytuacja, w której kolejny obiekt wleciał w polską przestrzeń powietrzną, jest na pewno niepokojący - mówił w ro...
Coraz więcej firm świadomie inwestuje w jakość, nie tylko swoich produktów i usług, ale też w standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Rośnie rola banków, które nie tylko dostarczają finansowanie, ale zapewniają również kompleksowe wsparcie operacyjne.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas