Reklama

Wirtualna wojna z terroryzmem

Seria „Call of Duty" to jedna z najcenniejszych marek w świecie gier wideo. Kolejne jej odsłony co roku trafiają do sklepów i cieszą się olbrzymią popularnością. To tytuły kosztowne w produkcji, ale dzięki temu szalenie efektowne i dopracowane. Nie należą do gier tanich, ale przynajmniej wiemy, za co płacimy – możemy liczyć na strzelaniny pełne hollywoodzkich efektów specjalnych, wysokiej jakości dźwięk i realistyczną grafikę. Nie inaczej jest w tym roku.

Publikacja: 06.12.2019 17:00

Wirtualna wojna z terroryzmem

Foto: materiały prasowe

Kampania przeznaczona dla pojedynczego gracza jest w „Modern Warfare" nieco poszatkowana. Misje okazują się zróżnicowane, bo raz gra się uzbrojonym po zęby komandosem, kiedy indziej rozpoczyna się bez broni. Większość z nich toczy się w ciasnych budynkach, które trzeba przeczesywać i oczyszczać z terrorystów. Są też zadania na otwartym terenie, chociażby w rejonie Piccadilly Circus w Londynie. Akcję wzbogacają nieźle napisane, choć chwilami pełne patosu dialogi. Całość da się jednak ukończyć w zaledwie sześć godzin.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Plus Minus
Ścigany milczeniem
Plus Minus
Donald Trump wciąż fascynuje się Rosją. A Władimir Putin tylko na tym korzysta
Plus Minus
„Przy stole Jane Austen”: Schabowy rozważny i romantyczny
Plus Minus
„Langer”: Niedopisana dekoratorka i mdły arystokrata
Plus Minus
„Niewidzialny pożar. Ukryte koszty zmian klimatycznych”: Wolno płonąca planeta
Reklama
Reklama