Przemysław Czarnecki
Platforma Obywatelska:
Alicja Chybicka
Jacek Protasiewicz
Michał Jaros
Sławomir Piechota
Aldona Młyńczak
Kukiz'15:
Kornel Morawiecki
Nowoczesna:
Krzysztof Mieszkowski
Joanna Augustynowska
Okręg 4 - Bydgoszcz
Prawo i Sprawiedliwość:
Tomasz Latos
Piotr Król
Bartosz Kownacki
Łukasz Schreiber
Ewa Kozanecka
Platforma Obywatelska:
Zbigniew Pawłowicz
Teresa Piotrowska
Krzysztof Brejza
Paweł Olszewski
Iwona Kozłowska
Kukiz'15:
Paweł Skutecki
Nowoczesna:
Michał Stasiński
Okręg 5 - Toruń
Prawo i Sprawiedliwość:
Krzysztof Czabański
Iwona Michałek
Joanna Borowiak
Jan Krzysztof Ardanowski
Anna Sobecka
Łukasz Zbonikowski (przed wyborami został wyrzucony z PiS, ale startował z listy tej partii)
Platforma Obywatelska:
Arkadiusz Myrcha
Tomasz Lenz
Antoni Mężydło
Tomasz Szymański
Kukiz'15:
Paweł Szramka
Nowoczesna:
Joanna Scheuring-Wielgus
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Zbigniew Sosnowski
Okręg 6 - Lublin
Prawo i Sprawiedliwość:
Elżbieta Kruk
Krzysztof Michałkiewicz
Gabriela Masłowska
Jarosław Stawiarski
Krzysztof Szulowski
Lech Sprawka
Krzysztof Głuchowski
Artur Soboń
Sylwester Tułajew
Platforma Obywatelska:
Joanna Mucha
Włodzimierz Karpiński
Wojciech Wilk
Kukiz'15:
Jakub Kulesza
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Jan Łopata
Okręg 7 - Chełm
Prawo i Sprawiedliwość:
Beata Mazurek
Sławomir Zawiślak
Agata Borowiec
Marcin Duszek
Adam Abramowicz
Piotr Olszówka
Jan Szewczak
Teresa Hałas
Platforma Obywatelska:
Grzegorz Raniewicz
Stanisław Żmijan
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Genowefa Tokarska
Kukiz'15:
Jarosław Sachajko
Okręg 8 - Zielona Góra
Prawo i Sprawiedliwość:
Marek Ast
Elżbieta Rafalska
Jerzy Materna
Artur Zasada
Jacek Kurzępa
Platforma Obywatelska:
Stefan Niesiołowski
Bożenna Bukiewicz
Krystyna Sibińska
Tomasz Kucharski
Katarzyna Osos
Kukiz'15:
Jarosław Porwich
Nowoczesna:
Paweł Pudłowski
Okręg 9 - Łódź
Prawo i Sprawiedliwość:
Piotr Gliński
Joanna Kopcińska
Piotr Pszczółkowski
Waldemar Buda
Platforma Obywatelska:
Cezary Grabarczyk
Włodzimierz Nykiel
Małgorzata Niemczyk
Iwona Śledzińska-Katarasińska
Kukiz'15:
Piotr Apel
Nowoczesna:
Katarzyna Lubnauer
Okręg 10 - Piotrków Trybunalski
Prawo i Sprawiedliwość:
Antoni Macierewicz
Anna Milczanowska
Robert Telus
Grzegorz Wojciechowski
Krzysztof Maciejewski
Dariusz Kubiak
Platforma Obywatelska:
Elżbieta Radziszewska
Dorota Rutkowska
Kukiz'15:
Rafał Wójcikowski
Okręg 11 - Sieradz
Prawo i Sprawiedliwość:
Witold Waszczykowski
Piotr Polak
Grzegorz Schreiber
Marek Matuszewski
Tadeusz Woźniak
Beata Mateusiak-Pielucha
Platforma Obywatelska:
Cezary Tomczyk
Agnieszka Hanajczyk
Artur Dunin
Kukiz'15:
Tomasz Rzymkowski
Nowoczesna:
Adam Rogala-Lewicki
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Paweł Bejda
Okręg 12 - Kraków
Prawo i Sprawiedliwość:
Beata Szydło
Jarosław Szlachetka
Ewa Filipiak
Zbigniew Biernat
Marek Polak
Platforma Obywatelska:
Marek Sowa
Dorota Niedziela
Kukiz'15:
Józef Brynkus
Okręg 13 - Kraków
Prawo i Sprawiedliwość:
Małgorzata Wassermann
Jarosław Gowin
Andrzej Adamczyk
Ryszard Terlecki
Jacek Osuch
Barbara Bobula
Elżbieta Duda
Platforma Obywatelska:
Rafał Trzaskowski
Ireneusz Raś
Bogusław Sonik
Lidia Gądek
Józef Lassota
Kukiz'15:
Agnieszka Ścigaj
Nowoczesna:
Jerzy Meysztowicz
Okręg 14 - Nowy Sącz
Prawo i Sprawiedliwość:
Piotr Naimski
Józef Leśniak
Barbara Bartuś
Wiesław Janczyk
Arkadiusz Mularczyk
Anna Paluch
Edward Siarka
Jan Duda
Platforma Obywatelska:
Andrzej Czerwiński
Kukiz'15:
Elżbieta Borowska
Okręg 15 - Tarnów
Prawo i Sprawiedliwość:
Włodzimierz Bernacki
Michał Wojtkiewicz
Urszula Rusecka
Wiesław Krajewski
Józefa Szczurek–Żelazko
Anna Czech
Platforma Obywatelska:
Urszula Augustyn
Kukiz'15:
Norbert Kaczmarczyk
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Władysław Kosiniak-Kamysz
Okręg 16 - Płock
Prawo i Sprawiedliwość:
Wojciech Jasiński
Marek Opioła
Maciej Małecki
Robert Kołakowski
Maciej Wąsik
Józef Kurek
Platforma Obywatelska:
Marcin Kierwiński
Elżbieta Gapińska
Kukiz'15:
Marek Jakubiak
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Piotr Zgorzelski
Okręg 17 - Radom
Prawo i Sprawiedliwość:
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Andrzej Kosztowniak
Dariusz Bąk
Anna Kwiecień
Platforma Obywatelska:
Leszek Ruszczyk
Anna Maria Białkowska
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Mirosław Maliszewski
Kukiz’15:
Robert Mordak
Okręg 18 - Siedlce
Prawo i Sprawiedliwość:
Krzysztof Tchórzewski
Arkadiusz Czartoryski
Henryk Kowalczyk
Marek Zagórski
Krystyna Pawłowicz
Grzegorz Woźniak
Daniel Milewski
Teresa Wargocka
Platforma Obywatelska:
Jolanta Hibner
Czesław Mroczek
Kukiz'15:
Anna Siarkowska
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Marek Sawicki
Okręg 19 - Warszawa
Prawo i Sprawiedliwość:
Jarosław Kaczyński
Mariusz Kamiński
Małgorzata Gosiewska
Małgorzata Wypych
Paweł Lisiecki
Artur Górski
Ewa Tomaszewska
Jarosław Krajewski
Platforma Obywatelska:
Ewa Kopacz
Andrzej Halicki
Joanna Kluzik-Rostkowska
Marcin Święcicki
Michał Szczerba
Joanna Fabisiak
Roman Kosecki
Kukiz'15:
Paweł Kukiz
Jacek Wilk
Nowoczesna:
Ryszard Petru
Zbigniew Gryglas
Kornelia Wróblewska
Okręg 20 - Warszawa
Prawo i Sprawiedliwość:
Mariusz Błaszczak
Jacek Sasin
Andrzej Smirnow
Anita Czerwińska
Jan Szyszko
Piotr Uściński
Platforma Obywatelska:
Małgorzata Kidawa-Błońska
Michał Kamiński
Jan Grabiec
Kinga Gajewska
Kukiz'15:
Stanisław Tyszka
Nowoczesna:
Kamila Gasiuk-Pihowicz
Okręg 21 - Opole
Prawo i Sprawiedliwość:
Patryk Jaki
Sławomir Kłosowski
Jerzy Żyżyński
Antoni Duda
Platforma Obywatelska:
Leszek Korzeniowski
Tomasz Kostuś
Rajmund Miller
Ryszard Wilczyński
Kukiz'15:
Janusz Sanocki
Paweł Grabowski
Nowoczesna:
Witold Zembaczyński
Mniejszość Niemiecka:
Ryszard Galla
Okręg 22 - Krosno
Prawo i Sprawiedliwość:
Marek Kuchciński
Bogdan Rzońca
Anna Schmidt-Rodziewicz
Piotr Babinetz
Stanisław Piotrowicz
Piotr Uruski
Andrzej Matusiewicz
Platforma Obywatelska:
Marek Rząsa
Joanna Frydrych
Kukiz'15:
Wojciech Bakun
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Mieczysław Kasprzak
Okręg 23 - Rzeszów
Prawo i Sprawiedliwość:
Józefa Hrynkiewicz
Andrzej Szlachta
Kazimierz Moskal
Kazimierz Gołojuch
Zbigniew Chmielowiec
Robert Bednarz
Jan Warzecha
Jerzy Paul
Mieczysław Miazga
Halina Szydełko
Rafał Weber
Wojciech Buczak
Platforma Obywatelska:
Krystyna Skowrońska
Zdzisław Gawlik
Kukiz'15:
Maciej Masłowski
Okręg 24 - Białystok
Prawo i Sprawiedliwość:
Krzysztof Jurgiel
Jarosław Zieliński
Dariusz Piontowski
Lech Kołakowski
Jacek Żalek
Jacek Bogucki
Bernardeta Krynicka
Kazimierz Gwiazdowski
Platforma Obywatelska:
Robert Tyszkiewicz
Tomasz Cimoszewicz
Bożena Kamińska
Kukiz 15':
Adam Andruszkiewicz
Okręg 25 - Gdańsk
Prawo i Sprawiedliwość:
Jarosław Sellin
Andrzej Jaworski
Tadeusz Cymański
Kazimierz Smoliński
Jan Kilian
Platforma Obywatelska:
Adam Korol
Agnieszka Pomaska
Sławomir Neumann
Jerzy Borowczak
Małgorzata Chmiel
Kukiz'15:
Magdalena Błeńska
Nowoczesna:
Ewa Lieder
Okręg 26 - Gdynia
Prawo i Sprawiedliwość:
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Jolanta Szczypińska
Janusz Śniadek
Marcin Horała
Jan Klawiter
Aleksander Mrówczyński
Platforma Obywatelska:
Marek Biernacki
Henryka Krzywonos-Strychalska
Kazimierz Plocke
Zbigniew Konwiński
Stanisław Lamczyk
Tadeusz Aziewicz
Kukiz'15:
Małgorzata Zwiercan
Nowoczesna:
Grzegorz Furgo
Okręg 27 (Bielsko-Biała)
Prawo i Sprawiedliwość:
Stanisław Szwed
Stanisław Pięta
Jacek Falfus
Grzegorz Puda
Kazimierz Matuszny
Platforma Obywatelska:
Mirosława Nykiel
Małgorzata Pępek
Kukiz'15:
Jerzy Jachnik
Nowoczesna:
Mirosław Suchoń
Okręg 28 - Częstochowa
Prawo i Sprawiedliwość:
Szymon Giżyński
Konrad Głębocki
Lidia Burzyńska
Andrzej Gawron
Platforma Obywatelska:
Izabela Leszczyna
Halina Rozpondek
Kukiz'15:
Tomasz Jaskóła
Okręg 29 - Gliwice
Prawo i Sprawiedliwość:
Wojciech Szarama
Piotr Pyzik
Jarosław Gonciarz
Barbara Dziuk
Platforma Obywatelska:
Borys Budka
Krystyna Szumilas
Tomasz Głogowski
Kukiz'15:
Paweł Kobyliński
Nowoczesna:
Marta Golbik
Okręg 30 - Rybnik
Prawo i Sprawiedliwość:
Izabela Kloc
Grzegorz Matusiak
Grzegorz Janik
Teresa Glenc
Platforma Obywatelska:
Gabriela Lenartowicz
Marek Krząkała
Krzysztof Gadowski
Kukiz'15:
Krzysztof Sitarski
Nowoczesna:
Wojciech Kałuża
Okręg 31 - Katowice
Prawo i Sprawiedliwość:
Grzegorz Tobiszowski
Andrzej Sośnierz
Jerzy Polaczek
Bożena Borys-Szopa
Michał Wójcik
Maria Nowak
Platforma Obywatelska:
Marian Zembala
Tomasz Tomczykiewicz
Danuta Pietraszewska
Marek Wójcik
Kukiz'15:
Grzegorz Długi
Nowoczesna:
Monika Rosa
Okręg 32 - Sosnowiec
Prawo i Sprawiedliwość:
Ewa Malik
Waldemar Andzel
Robert Warwas
Dariusz Starzycki
Platforma Obywatelska:
Beata Małecka-Libera
Anna Nemś
Paweł Bańkowski
Kukiz'15:
Barbara Chrobak
Nowoczesna:
Barbara Dolniak
Okręg 33 - Kielce
Prawo i Sprawiedliwość:
Zbigniew Ziobro
Anna Krupka
Krzysztof Lipiec
Dominik Tarczyński
Maria Zuba
Michał Cieślak
Marek Kwitek
Bogdan Latosiński
Andrzej Kryj
Platforma Obywatelska:
Grzegorz Schetyna
Marzena Okła-Drewnowicz
Artur Gierada
Kukiz'15:
Piotr Liroy-Marzec
Nowoczesna:
Adam Cyrański
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Kazimierz Kotowski
Krystian Jarubas
Okręg 34 - Elbląg
Prawo i Sprawiedliwość:
Jerzy Wilk
Zbigniew Babalski
Leonard Krasulski
Adam Ołdakowski
Platforma Obywatelska:
Jacek Protas
Elżbieta Gelert
Piotr Cieśliński
Kukiz'15:
Andrzej Kobylarz
Okręg 35 - Olsztyn
Prawo i Sprawiedliwość:
Iwona Arent
Wojciech Kossakowski
Jerzy Małecki
Jerzy Gosiewski
Platforma Obywatelska:
Janusz Cichoń
Paweł Papke
Anna Wasilewska
Kukiz'15:
Andrzej Maciejewski
Nowoczesna:
Mirosław Pampuch
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Urszula Pasławska
Okręg 36 - Kalisz
Prawo i Sprawiedliwość:
Joanna Lichocka
Jan Dziedzicza
Jan Mosiński
Tomasz Ławniczak
Piotr Kaleta
Platforma Obywatelska:
Mariusz Witczak
Jarosław Urbaniak
Wojciech Ziemniak
Kukiz'15:
Jerzy Kozłowski
Nowoczesna:
Adam Szłapka
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Andżelika Możdżanowska
Okręg 37 - Konin
Prawo i Sprawiedliwość:
Witold Czarnecki
Zbigniew Dolata
Krzysztof Ostrowski
Platforma Obywatelska:
Paweł Arndt
Kukiz'15:
Bartosz Jóźwiak
Nowoczesna:
Paulina Henning-Kloska
Okręg 38 - Piła
Prawo i Sprawiedliwość:
Maks Kraczkowski
Krzysztof Łapiński
Marcin Porzucek
Platforma Obywatelska:
Maria Małgorzata Janyska
Jakub Rutnicki
Zbigniew Ajchler
Killion Munyama
Kukiz'15:
Błażej Parda
Polskie Stronnictwo Ludowe:
Krzysztof Paszyk
Okręg 39 - Poznań
Prawo i Sprawiedliwość:
Tadeusz Dziuba
Szymon Szynkowski vel Sęk
Bartłomiej Wróblewski
Platforma Obywatelska:
Szymon Ziółkowski
Rafał Grupiński
Waldy Dzikowski
Bożena Szydłowska
Jacek Tomczak
Nowoczesna:
Joanna Schmidt
Marek Ruciński
Okręg 40 - Koszalin
Platforma Obywatelska:
Marek Hok
Stanisław Gawłowski
Paweł Suski
Prawo i Sprawiedliwość:
Czesław Hoc
Paweł Szefernaker
Małgorzata Golińska
Kukiz'15:
Stefan Romecki
Nowoczesna:
Radosław Lubczyk
Okręg 41 - Szczecin
Prawo i Sprawiedliwość:
Joachim Brudziński
Leszek Dobrzyński
Michał Jach
Artur Szałabawka
Krzysztof Zaremba
Platforma Obywatelska:
Sławomir Nitras
Bartosz Arłukowicz
Norbert Obrycki
Magdalena Kochan
Arkadiusz Marchewka
Kukiz'15:
Sylwester Chruszcz
Nowoczesna:
Piotr Misiło