Impreza skupia najwyższej rangi specjalistów z Polski i ze świata i zainteresuje przede wszystkim osoby bezpośrednio zajmujące się projektowaniem i programowaniem aplikacji internetowych.

Na dziesięciu sesjach będzie można posłuchać o najnowszych zagadnieniach i przyszłych trendach związanych z tworzeniem aplikacji internetowych. Poruszone zostaną takie zagadnienia jak: użyteczność, HTML5, projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych, biblioteka jQuery, RIA.

Całość została podzielona na dwie ścieżki tematyczne: UX/Web Design – przeznaczona dla projektantów stron www oraz profesjonalistów zajmujących się UX, oraz Web Development – przeznaczona dla programistów aplikacji i stron internetowych. Poruszone zostaną takie zagadnienia jak: web standards, HTML5, SVG, RIA, jQuery.

Wśród prelegentów znajdują się specjaliści z kraju i zagranicy z takich firm jak Opera, Microsoft, czy Nokia, wśród nich: Andy Budd, współzałożyciel brytyjskiej agencji Clearleft, specjalizującej się w tematyce User Experience Design., Bruce Lawson, web evangelist w firmie Opera Software, specjalista w dziedzinie standardów webowych oraz dostępności stron , czy Marek Kasperski – specjalista z zakresu usability, projektowania interfejsu użytkownika i tworzeniu strategii firm z przeznaczeniem do Internetu.

Na konferencję można się zarejestrować na stronie [link=http://www.sparkup.pl/pl/rejestracja]www.sparkup.pl[/link]. Naszym czytelnikom organizator zaproponował promocyjną cenę - 366 zł brutto. Aby z niej skorzystać, wystarczy w formularzu rejestracyjnym, w polu „Kod promocyjny” wpisać [b]RPPL366[/b]