Jędrzej Kołtunowicz

Latarnicy - Polski projekt w finale prestiżowego konkursu

Polska Cyfrowa Równych Szans, projekt edukacji cyfrowej dorosłych Polaków, jako jedyny z Polski dostał się do finału konkursu „WSIS Project Prizes 2012”. Czeka na głosy.

Pociąg wykoleił się na przejeździe

W Brodach Dużych w Lubelskiem wykoleił się pociąg towarowy. Trzy wagony wypadły z torów i zablokowały drogę.

Kolenda Zaleska przypisała Pospieszalskiemu słowa Sakiewicza

Katarzyna Kolenda-Zaleska przypisała słowa Tomasza Sakiewicza Janowi Pospieszalskiemu. To manipulacja dziennikarki, czy pomyłka niezaleznej.pl?

Toaletowe papiery o Wałęsie

- Nie wiem kto i co gromadził. Ja wiem, że jeśli mogą być papiery na mnie nieznane to tylko papiery toaletowe. To odpowiedź Lecha Wałęsy na artykuł w "Uważam Rze"

Witalij Kliczko kończy karierę?

Mistrz świata w wadze ciężkiej żegna się z zawodową karierą - podaje ukraiński portal Zaxid.net.

Wielka parada w Rio

Przez sambodrom Rio de Janeiro przeszła parada trzynastu najsłynniejszych szkół samby. To najważniejsze wydarzenie karnawału w Rio.

Sławomir Nowak: Autostradą 90km na godzinę

Autostrady będą przejezdne w "kontraktowych terminach" zapewnia minister transportu Sławomir Nowak. Niektórymi odcinkami pojedziemy 70-90 km/h.

Tajemnicza historia szefa policji

Wysoki funkcjonariusz chińskiej policji po wielkim sukcesie w walce z przestępczością stracił posadę. Szukał azylu w Stanach?

Sekcja zwłok potwierdza wersję matki

Wstępne wyniki sekcji zwłok półrocznej Magdy z Sosnowca wskazują na prawdziwość wersji podanej przez matkę. Przyczyną śmierci był tępy uraz tyłogłowia

Zarzuty dla wiceszefa BOR

Wiceszef BOR, który nadzorował ochronę prezydenta i premiera w Smoleńsku ma się w czwartek stawić w prokuraturze w charakterze podejrzanego - ustaliło RMF FM.