Obecnie spółka posiada 17 placówek, z których 16 działa na zasadzie franczyzy. Wkrótce [link=http://www.parkiet.com]Północ Nieruchomości[/link] uruchomi trzy kolejne oddziały (w Żorach, Bydgoszczy i Wrocławiu).

Spółka przymierza się ponadto do sprzedaży licencji na zarządzanie nieruchomościami. Nowy produkt będzie oferowała pod marką Prospectora, czyli spółki przejętej na początku 2008 r.

[b]Piotr Sumara[/b], prezes Północ Nieruchomości, przyznaje, że mimo zapowiedzi agencji nie udało się zakończyć 2009 r. z zyskiem na poziomie operacyjnym (po trzech kwartałach firma miała 136,2 tys. zł straty). Na ten rok przesunęła się bowiem finalizacja niektórych transakcji.

Szef krakowskiej spółki nie chce się odnieść do wyniku netto (89,3 tys. zł straty od stycznia do września). Wyjawia jedynie, że w minionym roku wzrosła sprzedaż (w 2008 r. sięgnęła 3,3 mln zł). A jakie są plany na ten rok? – W 2010 r. spodziewamy się wzrostu przychodów. Na pewno uda nam się również osiągnąć dodatni wynik netto – mówi Sumara.

[i]Czytaj też na [link=http://www.parkiet.com/artykul/25,892878.html]www.parkiet.com[/link][/i]