Apartament, który zajmuje całe 15 piętro wysokościowca, wystawiono na sprzedaż za 11,5 mln dolarów, czyli około 45 mln złotych.

Nelson Rockefeller kupił ten apartament w 1963 roku bezpośrednio od dewelopera budującego budynek, kiedy był gubernatorem Nowego Jorku. Apartament przez cały ten czas należał do jego krewnych i trafia na sprzedaż pierwszy raz. Na sprzedaż wystawił go syn wiceprezydenta - Nelson Rockefeller Jr.

Apartament ma cztery sypialnie i zajmuje całe piętro. Ma powierzchnię ponad 360 metrów kwadratowych a do tego niesamowity Jorku taras z widokiem ma Manhattan ponad wierzchołkami drzew. Wciąż wygląda też jak w roku, w którym został kupiony z oryginalnymi drewnianymi podłogami i drewnianymi panelami ściennymi a także oryginalnym kominkiem i zaokrąglonymi narożnikami, charakterystycznymi dla stylistyki lat 60. zeszłego wieku.

Wyremontowane i unowocześnione zostały łazienki oraz kuchnia i nie przypominają już oryginału. Także zewnętrzny taras przeszedł remont i jest teraz wyłożony marmurem.

Apartament był niegdyś połączony przejściem z innym apartamentem, także należącym do Rockefellera, ale znajdującym się w sąsiednim budynku. Oba apartamenty przylegały do sienie ścianami. W latach 70. jednak przejście zostało zamurowane i wiceprezydent sprzedał sąsiedni apartament.

Nelson Aldrich Rockefeller był działaczem Partii Republikańskiej, wieloletnim gubernatorem stanu Nowy Jork oraz 41. wiceprezydentem USA. Jego ojcem był John D. Rockefeller Jr., jedyny syn Johna Rockefellera, założyciela koncernu naftowego Standard Oil i w owym czasie jednego z najbogatszych ludzi świata.