Toruńskie osiedle Apartamenty Vinea składa się z dwóch budynków. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 49 do 119 mkw.
Czytaj więcej
Przy ul. Stefana Banacha w Krakowie fiński deweloper rozpoczyna budowę wieloetapowego osiedla.
Mieszkania z antresolami
Na klientów czekają m.in. lokale z antresolami wyposażonymi w wysokie, prawie pięciometrowe okna. Deweloper, spółka Budlex, zaplanował też tarasy na dachach, z których roztaczają się widoki na Wisłę.
Apartamenty Vinea zostały zaprojektowane przez lokalną pracownię architektoniczną A-Symetria. – Inspiracją jest klasyczny styl willi Loosa z 1901 roku, dzięki czemu osiedle harmonijnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie – mówią przedstawiciele dewelopera.
W budynkach powstaną podziemne garaże.
Zakończenie budowy osiedla deweloper zapowiada na koniec lutego 2025 roku. Klucze do mieszkań będą przekazywane do końca maja.
Czytaj więcej
Przy ulicy Solińskiej w warszawskich Włochach Dantex wybuduje 35 mieszkań. Lokale mają być gotowe w drugim kwartale 2026 roku.
Inteligentne mieszkania
Deweloper sięga po nowoczesne technologie. Mieszkania będą wyposażone w system inteligentnego domu smart home. Mieszkańcy będą monitorować zużycie mediów za pomocą aplikacji mobilnej.
- Apartamenty Vinea to połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z klasycznym designem, które idealnie wpisuje się w historyczny charakter Winnicy w Toruniu. Dzięki zastosowaniu rozwiązań smart home, życie tutaj stanie się wygodniejsze – mówi cytowana w komunikacie Małgorzata Mellem, członek zarządu spółki Budlex.
Czytaj więcej
Deweloper powiększa ofertę mieszkań na warszawskim osiedlu Neowo. Firma rozpoczyna budowę drugiego etapu.
Budlex to ogólnopolski deweloper z niemal 40-letnią tradycją. Spółka ma na koncie 9,3 tys. wybudowanych mieszkań - w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i Olsztynie. Nowe osiedla firmy powstają m.in. w Gdańsku.