Park przemysłowo-magazynowy w podrzeszowskiej Jasionce to pierwsza inwestycja LCube na polskim rynku. Kompleks zaoferuje 25,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Pierwszy, gotowy i skomercjalizowany już etap, to ok. 6 tys. mkw. W ubiegłym roku wprowadziła się do obiektu Grupa Ren, zajmująca się dystrybucją produktów spożywczych, a także drogeria internetowa Cocolita.

Kolejny najemca, który podpisał umowę na ok. 5,1 tys. mkw. powierzchni z drugiego etapu, to firma Kartony24.eu. Druga hala będzie liczyła ponad 18,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 904 mkw. biurowej.

- Pozyskanie finansowania inwestycji LCube Logistic Park Rzeszów to duży sukces. Skupiamy się na tym, aby oferowane przez nas powierzchnie magazynowe były dopasowane do skali i planów rozwoju biznesu naszych partnerów – mówi cytowany w komunikacie Michał Stachura, członek zarządu spółki LCube. - Dużą wagę przykładamy do rozwiązań ekologicznych i realizacji szeroko rozumianej strategii ESG, co jest coraz ważniejsze w procesie pozyskiwania finansowania.

Obiekty został zaprojektowany zgodnie z kryteriami certyfikacji w systemie BREEAM.