Reklama
Rozwiń
Reklama

Rusza budowa ekohal w Nowym Koniku

Pozwolenie na budowę pierwszego etapu parku przemysłowo-logistycznego w Nowym Koniku ma White Star Logistics. Cały kompleks zaoferuje ponad 76 tys. mkw. powierzchni.

Publikacja: 22.11.2022 14:45

Rusza budowa ekohal w Nowym Koniku

Foto: Mat. prasowe

aig

White Star Logistics to wspólne przedsięwzięcie White Star Real Estate i Bain Capital Credit. Inwestor rozpoczyna budowę magazynów w Nowym Koniku pod Warszawą. W sumie powstaną cztery budynki o powierzchni ponad 76 tys. mkw. Pierwsza z budowanych hal zaoferuje 21,4 tys. mkw. Deweloper podaje, że minimalny możliwy do utworzenia moduł to ok. 1,4 tys. mkw.

Budowa ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. Pierwszy etap inwestycji powinien być gotowy na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2023 roku. Oprócz powierzchni magazynowych deweloper zaoferuje też lokale biurowe. Miejscowy plan zagospodarowania terenu dopuszcza w tym miejscu nie tylko magazynowanie, ale i lekką produkcję.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Ponad 500 mln zł kredytów dla JV Peakside
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Biznes
Wakacje czynszowe, fit-outy i logo firmy na budynku
Nieruchomości
40 tysięcy magazynów w szczecińskim parku
Analizy Rzeczpospolitej
Najemcy wchodzą do obiektów eko
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Nieruchomości
Radial bierze więcej magazynów pod Warszawą
Reklama
Reklama