Magiczny Horyzont Wisła. Apartamenty już do wzięcia

Swoją pierwszą inwestycję wprowadza na rynek spółka WeWell. W ofercie jest 28 apartamentów. Do każdego wjeżdża prywatna winda.

Publikacja: 14.09.2022 09:10

Magiczny Horyzont Wisła. Apartamenty już do wzięcia

Foto: Mat.prasowe

Magiczny Horyzont Wisła powstał przy ul. Ochorowicza w Wiśle. Spółka WeWell (specjalizuje się w budowie i zarządzaniu apartamentami w kurortach) przejęła nowe, wybudowane, ale nigdy nie zasiedlone budynki z apartamentami mieszkalnymi. Ta kameralna inwestycja składa się z trzech budynków z 28 apartamentami. Ceny lokali zaczynają się od 11,5 tys. zł netto za metr. Kupujący mogą skorzystać z pakietów wykończeniowych. - Magiczny Horyzont Wisła to inwestycja z segmentu Boutique Luxury Apartments. Wyróżniają ją przede wszystkim przestronne metraże – mówią przedstawiciele WeWell.  – W wielu obiektach w kurortach apartamenty mają raczej mikrometraże. W naszym kompleksie najmniejsze lokale mają 42 mkw. Apartamentów o takiej powierzchni jest kilka. Zdecydowana większość to lokale o powierzchni od 60 do 80 mkw.

Do wszystkie apartamentów są przypisane duże tarasy. – Największe mają 50 metrów. A zielone ogródki w apartamentach zlokalizowanych na parterze - nawet 320 mkw. – informuje Żaneta Kaczmarzyk ze spółki WeWell Wisła. – Wiele zamożnych osób nie mogło znaleźć odpowiedniej oferty second home. Dostępne na rynku lokale są z reguły małe. Przeszkodą bywa też fakt, że wiele apartamentowców to masowe projekty na kilkaset lokali. Tymczasem zamożni nabywcy oczekują kameralności – ocenia.

Do każdego apartamentu w Magicznym Horyzoncie w  wjeżdżają z garażu podziemnego prywatne windy.

Firma WeWell przewiduje, że największe apartamenty będą działać jako klasyczny second home (drugie domy). Mniejsze lokale będą kupowane w celach inwestycyjnych, na wynajem turystom. Zarządzaniem najmem zajmie się dział dewelopera - WeWell Apartments.

Wykończone lokale będą gotowe do wynajmu już podczas tegorocznego sezonu zimowego. Deweloper kończy prace wykończeniowe m.in. części wspólnych, podnosząc ich standard. 

WeWell w swoich obiektach wdraża program WellbeingBreak – to usługa odpoczynku nakierowana na dobre samopoczucie gości. Oferta obejmuje m.in. kąpiele leśne, zajęcia jogi, morsowanie, terapie oddechowe.

Spółka WeWell to nowy podmiot na rynku inwestycji w kurortach. Prezesem spółki jest Jacek Twardowski, przez ostatnie kilkanaście lat związany z firmą Kristensen Group.

Nieruchomości
WeWell debiutuje na rynku apartamentów w kurortach
Nieruchomości
Wakacyjny rynek jeszcze urośnie
Nieruchomości
Apartament na lato: w Kołobrzegu, Krynicy-Zdroju albo na Florydzie
Nieruchomości
Inpro buduje apartamenty w Mikołajkach
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Nieruchomości
Apartamenty premium w sąsiedztwie stacji narciarskiej
Nieruchomości
70 tysięcy złotych za metr mieszkaniowego luksusu