Apartamenty na Costa del Sol, 100 metrów od morza, są dostępne także w polskim biurze sprzedaży firmy.   

Cordia, deweloper z europejskim portfolio, w Polsce działa od 2015 roku. Teraz rozpoczyna swoją pierwszą luksusową inwestycję w  Hiszpanii. Apartamenty Cordii w Fuengiroli powstają na jednej z ostatnich wolnych działek na wybrzeżu.

Kompleks zaoferuje 116 apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Deweloper zaplanował także penthouse’y z wielkimi tarasami lub ogrodami. Do każdego mieszkania jest przypisana dodatkowa przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych oraz miejsce garażowe.

Jade Tower zaoferuje wiele udogodnień. To m.in. centrum odnowy biologicznej (spa, siłownia, baseny). - To też pierwszy projekt w mieście, który udostępnia mieszkańcom przestrzeń coworkingową. Można tu prowadzić biznes, przyjmować gości i rodzinę w specjalnej przestrzeni Gastro Bar, a nawet cieszyć się komfortem własnego seansu filmowego w tzw. Cinema Room - wyciszonej sali kinowej wyposażonej w duży ekran, system dźwięku przestrzennego i ogromne fotele – opisują przedstawiciele dewelopera. Będą też usługi konsjerża.

Dostęp do wszystkich przestrzeni daje specjalna aplikacja, która umożliwia też zarządzanie apartamentem za pomocą telefonu (m.in. obsługa świateł, klimatyzacji, rolet, wideodomofonu, otwierania drzwi).

Apartamentowiec spełnia wymogi BREEAM - systemu certyfikacji budynków.