Posiadłość składa się z głównego domu oraz dwóch domów dla gości i przystani z miejscem na 15 łodzi.

Cena jaką zapłacił za nią nowy nabywca czyni ją najdroższą sprzedażą w historii Marathon na Florydzie i najdroższą prywatną wyspą sprzedaną w Keys.

Wyspa ma powierzchnię ponad 20 tys. metrów kwadratowych i znajduje się na archipelagu Florida Keys, nad Oceanem Atlantyckim. Dostać się na nią można łodzią lub stałym mostem.

Główny, największy dom na wyspie ma dwa piętra, na których znajdują się dwie sypialnie, duży salon, kuchnia, jadalnia oraz taras z widokiem na ocean. Jest też basen oraz taras do opalania.

Większy dom gościnny ma cztery sypialnie i cztery łazienki, mniejszy dom ma jedną sypialnię. Na wyspie jest nie tylko miejsce do cumowania łodzi, ale także niewielka prywatna piaszczysta plaża. Ze wszystkich domów można podziwiać widok na wodę. Całą wyspa porośnięta jest tropikalną roślinnością i palmami.

Po raz pierwszy wyspa trafiła na rynek nieruchomości w 2019 roku za 15,5 mln dolarów, ale długo nie znalazł się chętny i zniknęła z oferty. Jednak podczas pandemii koronawirusa gwałtownie wzrósł popyta na odosobnione miejsca, gdzie można spędzać kwarantannę lub izolować się od ludzi. Zaczęły też lepiej sprzedawać się prywatne wyspy. Według portalu Mansion Global nowy nabywca wyspy nie jest lokalnym mieszkańcem Florydy.