– Prenumerata to znacznie więcej niż gazeta – to pewna inwestycja w sprawdzoną i rzetelną wiedzę, która w obecnych, trudnych czasach jest niezbędna w poruszaniu się w świecie finansów. Oprócz wydania papierowego, nasi prenumeratorzy, otrzymają fachową wiedzę z zakresu giełdy, finansów, inwestowania i oszczędzania w postaci cyklicznych dodatków specjalnych, dostępnych tylko w prenumeracie podstawowej lub Inwestor. Kierujemy je nie tylko do inwestorów, ale również do menedżerów spółek, doradców czy prawników, ponieważ dotyczą najważniejszych spraw i problemów szeroko rozumianego rynku kapitałowego. – powiedział Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu”

Mowa o specjalistycznych dodatkach i publikacjach, takich jak: „Akademia Parkietu” dla poczatkujących i zaawansowanych inwestorów i emitentów, kwartalnie wyniki finansowe spółek, poradniki prawne, miesięczniki - książki biznesowe z obszarów prawnopodatkowych. Ponadto w ofercie prenumeratorzy zyskają dostęp do wszystkich treści serwisu parkiet.com, a także archiwalnych wydań opublikowanych na łamach „Parkietu” od 1998 roku.

Czytaj więcej

„Rzeczpospolita” z nową ofertą dla prenumeratorów na 2023 rok

Prezentacji oferty towarzyszy produktowa kampania reklamowa przybliżająca poszczególne elementy/produkty wchodzące w skład pakietów podstawowego oraz Inwestor.

Pełna oferta dostępna jest na www.prenumerata.parkiet.com

Działania marketingowe obejmują kampanię w mediach własnych („Rzeczpospolita”, „Parkiet”) oraz zewnętrznych (RASP, Cityboard). Za koncepcję kreatywną, realizację oraz zakup i planowanie mediów odpowiada dział marketingu Gremi Media.

Gremi Media SA wydaje m.in. dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, „Sport” i ich serwisy internetowe: rp.pl, parkiet.com, sportdziennik.com. Ponadto posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk S.A. oraz KancelarieRP sp. z o.o.