Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.04.2017 22:13 Publikacja: 05.04.2017 22:06
Przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa Dariusz Zawistowski
Foto: PAP/ Jacek Turczyk
- KRS nie jest organem wymiaru sprawiedliwości. Jest organem konstytucyjnym, który ma określone zadania i chodzi o to, że sam proces powoływania sędziów do Krajowej Rady Sądownictwa pośrednio może wpływać na niezależność tego organu - mówił w telewizji Zawistowski, komentując planowane przez resort sprawiedliwości zmiany w KRS.
Ostro planowane zmiany w KRS skomentował prof. Andrzej Rzepliński
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga prowadzi śledztwo w sprawie pożaru w podwarszawskich Ząbkach. Śledczy pracuj...
W ostatnim czasie mieszkańcy stołecznych Bielan zaczęli zgłaszać coraz więcej przypadków pojawiania się dzików n...
Pasażerowie pierwszej linii metra zostali ewakuowani ze stacji linii M1 od Dworca Gdańskiego do Centrum. Na Dwor...
W województwie mazowieckim Centra Integracji Cudzoziemców nie powstaną w Radomiu, Siedlcach, Ostrołęce, Ciechano...
Od czwartkowego poranka (3 lipca), pociągi na pierwszej linii metra (M1) wracają na niemal całą trasę. Jak poinf...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas