Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.07.2025 22:25 Publikacja: 13.06.2022 09:07
Władimir Putin
Foto: AFP
64-letni były szef rosyjskiego rządu, a obecnie lider opozycyjnej Partii Narodowej Wolności (Parnas) ocenił w rozmowie z AFP, że Ukraina musi wygrać wojnę, która - jego zdaniem - może potrwać do dwóch lat.
- Jeśli Ukraina upadnie, państwa bałtyckie będą następne - ostrzegł jednocześnie Kasjanow.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Izraelski żołnierz rezerwista, który odbył trzy misje w Strefie Gazy, udzielił anonimowo wywiadu brytyjskiej tel...
W poniedziałek pod Moskwą znaleziono ciało byłego ministra transportu Rosji, Romana Starowojta. Według oficjalny...
Głównym tematem poniedziałkowych rozmów izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu z Donaldem Trumpem w Białym Do...
„Bild” opublikował tajną listę ukraińskich próśb o uzbrojenie, przekazaną rządowi Niemiec. Warta miliardy euro l...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas