Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 02:15 Publikacja: 13.06.2022 07:27
Ukraińscy żołnierze w Donbasie
Foto: AFP
W raporcie czytamy, że kierunkach wołyńskim, poleskim i siewierskim nie doszło do znaczących zmian. Na Siewierszczyźnie Rosjanie prowadzili ostrzał artyleryjski i moździerzowy pozycji ukraińskich sił zbrojnych w obwodzie czernihowskim.
Na kierunku charkowskim Rosjanie skupiają swoje wysiłki na obronie pozycyjnej i próbie powstrzymania ofensywy ukraińskich sił w kierunku granicy państwowej Ukrainy - podaje Sztab Generalny ukraińskiej armii.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Izraelski żołnierz rezerwista, który odbył trzy misje w Strefie Gazy, udzielił anonimowo wywiadu brytyjskiej tel...
W poniedziałek pod Moskwą znaleziono ciało byłego ministra transportu Rosji, Romana Starowojta. Według oficjalny...
Głównym tematem poniedziałkowych rozmów izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu z Donaldem Trumpem w Białym Do...
„Bild” opublikował tajną listę ukraińskich próśb o uzbrojenie, przekazaną rządowi Niemiec. Warta miliardy euro l...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas