Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.06.2025 23:22 Publikacja: 04.05.2022 14:00
Wołodymyr Zełenski
Foto: PAP/EPA
Ambasador Ukrainy w Sofii, Witalij Moskalenko, miał przekazać list od Zełenskiego bułgarskiemu parlamentowi. W liście tym Zełenski wyraża nadzieję, że Bułgaria zgodzi się pomóc Ukrainie w naprawie sprzętu wojskowego, który został uszkodzony w czasie działań wojennych. Prezydent Ukrainy pisze też, że liczy, iż Bułgaria nadal będzie pomagać Ukraińcom uciekającym przed wojną.
Zełenski pisze też, że ma nadzieję, iż Bułgaria nadal będzie udzielać pomocy humanitarnej Ukrainie - w tym dostarczać jej leki, ubrania i żywność.
Po tym, jak w ubiegłym tygodniu Izrael rozpoczął atak na Iran, przedstawiciele Stanów Zjednoczonych i Iranu rozm...
„Zbrodnią wojenną najgorszego rodzaju” nazwał atak na szpital w Beer Szewie na południu kraju minister obrony Iz...
Izrael zaatakował irański obiekt nuklearny Arak, a irańskie rakiety uderzyły w szpital w Beer Szewie na południu...
Władimir Putin ostrzegł w czwartek Niemcy, że Moskwa uzna dostawy pocisków manewrujących Taurus do Kijowa za bez...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Perspektywa ataku USA na Iran ujawniła podziały w koalicji wyborców, którzy doprowadzili Donalda Trumpa do prezy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas