Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.07.2025 16:20 Publikacja: 13.04.2022 04:52
Zniszczony rosyjski czołg w obwodzie kijowskim
Foto: PAP/EPA
Sprzęt wojskowy zostanie przekazany w oparciu o przepisy pozwalające prezydentowi przekazać artykuły z rezerw USA bez konieczności zatwierdzenia tej decyzji przez Kongres, w związku z sytuacją nadzwyczajną (tzw. Presidential Drawdown Authority).
Jeden z rozmówców Reutera twierdzi, że trwają jeszcze ostateczne ustalenia na temat tego, jaki konkretnie sprzęt wojskowy trafi na Ukrainę.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W czwartek w mieście Deir Al Balah, położonym w centralnej części Strefy Gazy, izraelski atak lotniczy zabił 15...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Prezydent USA Donald Trump w rozmowie z dziennikarzami mówił o zawieszeniu broni w Strefie Gazy, zaznaczając, że...
Tak potężnego powietrznego uderzenia jeszcze nie było. W nocy z wtorku na środę Rosja wystrzeliła 741 dronów i r...
Eksperymentalny rosyjski dron Altius klasy HALE (High-Altitude Long-Endurance), który miał stanowić nową jakość...
Premier Izraela Beniamin Netanjahu ogłosił w poniedziałek w Białym Domu, że nominował prezydenta Donalda Trumpa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas