Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 08.09.2019 15:48 Publikacja: 08.09.2019 15:48
Foto: Bloomberg
Szwedzka Hennes&Mauritz poszła za przykładem firmy VF Corp., właściciela marek obuwia i odzieży Timberland, Vans i North Face, który wcześniej przestał kupować skóry w Brazylii.
„Z powodu dużych pożarów w brazylijskiej części amazońskich lasów tropikalnych i powiązań z hodowlą bydła postanowiliśmy ogłosić tymczasowy zakaz na skóry z Brazylii. Potrwa do czasu, aż powstaną wiarygodne systemy zapewnień, że skóra nie przyczynia się do niszczenia środowiska w Brazylii" — cytuje Reuter komunikat od H&M.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Handlowa grupa podniosła oczekiwania dotyczące przychodów i zysku w 2025 r. Motorem biznesu Allegro jest Polska,...
Kreml ogłosił rozpoczęcie prac nad umową o wolnym handlu między Euroazjatycką Unią Gospodarczą (EUG) a Indiami....
Swatch podniesie ceny zegarków w Stanach Zjednoczonych o 5–15 proc. To efekt ceł nałożonych przez Donalda Trumpa...
Donald Trump negocjował z Chińczykami warunki porozumienia w wojnie celnej. Choć TikTokowi groził ban w Stanach...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas